WYSTAWY

Serdecznie zapraszam do zaprezentowania przez Państwa jednej z moich autorskich wystaw zdjęć.

1. Wystawa - "Misja Szwecja - na linii ognia"

  • tablice o wymiarach: 120 x 80 oraz 120 x 150 cm, jest to typowa wystawa outdoor’owa, którą mogą Państwo prezentować na zewnątrz bez względu na panujące warunki oraz wewnątrz w miejscach o dość dużej przestrzeni. Efektem dokumentowania działań polskich strażaków w Szwecji było wydanie albumu fotograficznego oraz wystawa obrazów, która prezentowana była we współpracy z Ambasadą Szwecji w Polsce przy ul. Bagatela 3 w Warszawie.
  • dostępne są również wystawy obrazów mniejszych rozmiarów – 90 x 66 cm, i te natomiast przygotowane są wyłącznie do prezentacji wewnątrz budynków. Do dyspozycji mamy fotografie o tematyce strażackiej jak i górniczej.

2. Wystawa - "Górnicy - szolą w dół"

Jest efektem kilkuletniego dokumentowania szychty śląskich górników. Fotografie powstawały w kopalniach węgla na Śląsku, w tym w Piekarach Śląskich, Bytomiu, Gliwicach oraz Bieruniu. Efektem również było wydanie albumu fotograficznego oraz stworzenie wystawy fotografii.

Zdobyte przeze mnie wyróżnienia na arenie międzynarodowej oraz ogólnopolskiej pokazują ogromne zainteresowanie ukazywaną w moich pracach tematyką, dlatego jestem przekonany, że i ona spotka się również z pozytywnym odzewem osób Państwa odwiedzających. Istnieje możliwość przeprowadzenia spotkania autorskiego połączonego z pokazem fotografii podczas wystawy.